Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy lehetséges ez?

Hogy lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Régen tudtam sakkozni, ma meg már teljesen elfelejtettem!!! Elég erős játékos voltam, persze nem profi. Ilyen 1700-as szintű játékosokat rendszerint megvertem. Az élőm stabil 1800-as körül volt. Ma meg már senkit nem bírok megverni, egy 1550-es játékos is már nagyon megizzaszt. Sokszor ki is kapok. Durván 1 hónapot hagytam ki..


Isten elvette az eszem a sakktól ebben biztos vagyok!!! Direkt szívat engem..


2019. febr. 11. 00:28
 1/1 A kérdező kommentje:
A sakk egy utolsó semmirekellő játék!!! Az ördög játéka! Azért van, és azért találták ki, hogy egymást lehessen vele idegesíteni semmi másra nem jó! Az ég világon semmi haszna sincs! SEMMI! Aki sakkozik az idióta! Felesleges időpocséklás, nem visz előre, nincs értelme! Ettől a hobbitől bármi jobb!!! BÁRMI inkább programozzatok, annak van látszatja, vagy focizzatok legalább mozogtok, de sakkozni teljesen felesleges! Tologatni a bábukat egy értelmetlen semmirekellő játék, azért van ekkora presztízse mert a társadalom felkapta! Ennyi alapon leehtne akár a malom is az, vagy a sodoku, vagy bármi! Nem visz előre semmiben! Hiába sakkozol úgy is csalnak a neten, úgy is egy 1300-as játlkos úgy játszik, mint egy 1700-as egyszerűen látni a játékán! Nyilván apuci ott ül a háta mögött, vagy akár egy egész sakkcsapat! Ez a játék fölösleges óvva intek mindenkit a sakkozástól! Veszélyes lehet önmagatokra és másokra is! Feszültséget generálhat, széttörhetitek miatta a telefont, gépet! Ezt a játékot az ördög találta fel direkt azért, hogy az emberek ezzel töltsék el az idejüket, és függővé válljanak, és idegbetegek legyenek! Értem már mi történt! Isten megkímél engem ezért vette el az eszem a sakktól, ebben biztos vagyok! Tudja, hogy az ördög műve ezért óva int tőle! Én is átadom másnak az igét, ne sakkozzatok! Idegbetegek lesztek tőle, sok iőtöket elveszi, és nincs semmilyen társadalmi haszna! Még csak egészségesnek sem mondanám különösebben. Inkább mozogjatok!!!
2019. febr. 17. 05:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!