Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Cégen belül választottak ki...

Cégen belül választottak ki embereket egy új helyre, szigorú teszteken kell átmenniük. Hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
Egyik ilyen a sportteszt, ahol az egyik követelmény a 15 fekvőtámasz. Kollégámmal beszéltük, teljesítette, én viszont még egyet sem csináltam életemben (nő vagyok). Akárhogy erőlködtem, sosem sikerült. A kolléga mesélte, hogy az edző mondta is, hogy van, akinek sosem sikerül. Fiatalabb koromban erős voltam és hajlékony, talajtornában jól teljesítettem, mégsem sikerült. Ez mitől függ? Felhúzni sem birtam magam sosem. Gyenge a karom?

#fekvőtámasz #sportteszt
2019. febr. 9. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínű túl erős a karod
2019. febr. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nőknél nem ritka, hogy nem tudnak megcsinálni egy szabályos fekvőtámaszt, attól még annyira nem gyengék. Sok férfinak pedig a húzódzkodás esik nehezére.
2019. febr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
a fegyencedzés rávezetőit kezd el fekvőtámaszban.
2019. febr. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!