Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kb. hány éves korban ajánlott...

Kb. hány éves korban ajánlott elkezdeni boxolni?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, 75 kiló, 175 centi, szóval elég erős testalkatom van, jó reflexeim, és mindíg is érdekelt az ökölvívás.

Egy ideje nem sportolok semmit, szerintetek nagyon el vagyok késve ezzel a sportággal? Mert szerintem a box nem az a sportág, amit 10 éves kortól el lehet kezdeni..:)

Egyébként tudtok ajánlani jó klubot ehhez? UTE ökölvívás szakosztályáról tudtok valamit? És anyagilag mennyire megterhelő ez a sportág?


Kicsit hosszabbra nyúlt mint kellett volna, remélem lesz aki elolvassa ;)


2010. jún. 24. 00:20
 1/5 anonim ***** válasza:

tartalommal nincs gond!

hosszabb de lényegretörőbb!

sztem kezdj bele még most!

2010. jún. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
semmit se késő elkezdeni. hajrá
2010. jún. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az UTE jó,de jó a Vasas is.Nem korhoz kötött.Kb 6-8000 ft,de egy héten 5x mehetsz.Ha amatőr versenyen is indúlsz,többet foglalkoznak veled és a tagdíjból is engednek.
2010. jún. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, majd lenézek az UTÉ-ba, és meglátjuk..:)
2010. jún. 24. 14:53
 5/5 Valaki aki naon naon kíváncsi válasza:
Hát semi baj a kérdéseddel az én bátyám ugyanugy 17 éves mint te és körübelül ugyanolyan magasok és test súlyúak is vagytok ő is most kezdte szerintem soha nem késő elkezdeni mert így is lehet sokra vinni anyagilag sem megterhelő sok sikert 🙂
2020. júl. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!