Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ilyen időbe nincs hideg...

Ilyen időbe nincs hideg pólóban futni?

Figyelt kérdés
Vegyek pulóvert?
2018. szept. 22. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak kb. 10 fok alatt van szükségem második rétegre, de ahogy érzed.
2018. szept. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem szeretek melegben futni. Jobban szeretem a hideg időt, gyakran voltam aluloltozve, és nem fáztam meg.
2018. szept. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire vagy edzett és fázós. Kezdőként még jobban lehet érezni a hideget, aztán egyre jobban belejön az ember, és egyre kevesebb réteg kell, mert úgyis kimelegszel eléggé. Ma én is egy réteggel kevesebbel futottam, mint amennyi egyébként lenne rajtam nem sportolva, ilyenkor nálam már előkerül a széldzseki, de futásnál még nem kell. Ha túlságosan leizzadok, akkor viszont még meg is lehet fázni a már hűvös őszi időben. Szóval te tudod, hogy neked mi a jó öltözet, mennyire izzadsz ki, mennyire kell felöltözni. :-)
2018. szept. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés ez, ki kell tapasztalnod, azt hiszem.

Nekem a pulóver még brutálisan sok ilyenkor sétához is, szélben is. A futás pedig jóval több hőt termel. A pulóver vagy vékony dzseki (hosszú ujjú pólóval) még enyhe fagyban is túl sok nekem 2 perc futáshoz. Még csak aprókat futok, nem tudom, mi lesz később, nehéz.


Lehet, hogy valami jó kis aláöltöző kell télen, hogy ne fázzunk meg? Passz, itt még nem tartok, de az se jó, ha aláizzadsz a meleg ruhának s az se, ha alulöltözötten izzadsz s fázol meg.

2018. szept. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nincs hideg hozzá. Ilyen időben rövidujjú póló és rövidnadrág az ideális, egyébként le fogsz izzadni pár percen belül.

10°C felett érdemes pólóban futni, kb. 3-10°C között hosszúujjú+rövidnadrág, az alatt hosszúnadrág. De persze mindenki saját maga tapasztalja ki.

Én is futok, de én csak rövidnadrágban szoktam, és kb. -3°C alatt veszek fel hozzá hosszúujjú pulóvert.

2018. szept. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én már felveszem. Ha jobb neked, akkor vedd fel. Ha nem, akkor meg nem. Ennyi.
2018. szept. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Vegyél fel, ebben az időben könnyen megbetegedhetsz.
2018. okt. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!