Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudom az előre flick-et és...

Tudom az előre flick-et és matracra nagyjából a szaltót, ha megpróbálnám földön (talajon) pontosabban füven a szaltot és ha pópóra (seggre) esnék valami komoly bajom lehet?

Figyelt kérdés

Konkrét választ szeretnék,köszönöm!

Jah és ha valaki nem tudná,hogy mi a flick:

http://www.youtube.com/watch?v=iirrkonEavU&NR=1


2010. jún. 22. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:

nagyjából a szaltót még matracra is?

akk sztem ne...

én talajon(rugós) tudom már a nyújtott testű előreszaltót is, a sima zsugorszaltó meg tökéletes, de kb 3 hete megpróbáltam egy sima zsugorszaltót egy játszótéren (kavicsos talajon) először leért a lábam ugyan, de aztán ráestem a seggemre, és ott van egy csont, talán a gerinc vége, talán egy elcsökevényesedett farok, nem tudom, de arra ráestem, és ha flicket(hátra) csinálok, vagy hátraszaltót, akk még fájni szokott. de már alig

am ha kézenátfordulást csinálsz, és előre, akk kézenátfordulásnak hívják, ha hátra, akk flicknek.

nem ajánlom, de ha mindenképp akarod, akk FELFELE ugorj, és füvön, vagy még inkább homokon csináld, akk nem lehet sok bajod

2010. jún. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösz szépen
2010. jún. 22. 20:42
 3/5 anonim ***** válasza:
De a homok az kemény nem? De a fű sem sokka puhább! Akkor hogy csináljam? Vagy amikor lenyírom a füvet akkor egyhelyre tegyem és jobb?
2010. júl. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mit gondolsz, a bikaviadalok miért homokon vannak?
2010. aug. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
de ez a bógni, nem a flikk..xd azóta megy?xd
2012. aug. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!