Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen gagyi sport...

Tényleg ilyen gagyi sport fülhalgatót vettem?

Figyelt kérdés
Jbl sport fülhalgató 7000 Ft volt, olyan hogy fül beakasztós, a fül mögé akad be, viszont nem tudom mi történt deformálódott az anyag vagy passz, de ha felrakom akkor nem igazán van benne a fülembe, ha rányomom akkor hallatszódik rendesen a zene, ha nem nyomom rá akkor nem hallatszódik rendesen, mit lehet csinálni? Tényleg ilyen gagyi fülhalgató?
2018. szept. 7. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, ez az agybadugós fajta. Nekem is mindig kijön már egy fejfordítástól is, sosem szerettem (hasonlóm volt). Ezek nem nekünk lettek kitalálva :D
2018. szept. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a füle - nekem is agybadugós van, nagyon bevált! Ezekhez mindig van más-más méretű feltét, próbálj azzal ügyeskedni.
2018. szept. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!