Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Konditeremben az ott lévő...

Konditeremben az ott lévő edző segít fekvenyomásnál?

Figyelt kérdés
Mármint a konditermekben van egyáltalán olyan edző aki csak ott járkál és felügyel, és ha megkérem akkor segít fekvenyomásnál, természetesen ingyen gondolom?
2010. jún. 21. 11:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
HEHE nem . Nem azért van ott ,de ha valakit megkérsz , biztos leveszi rólad a súlyt XDXD
2010. jún. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
ha jófej segít. de egyszerübb mást megkérni
2010. jún. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

XD hány éves vagy?

Nincs semmilyen edző, de az emberek nagytöbbsége segíteni fog neked.

2010. jún. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Annyit kell mondani egy másik embernek: Bocsi, figyelnél? vagy azt hogy Bocsi, ideálnál? aztán ennyi.
2010. jún. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok, és még sosem voltam konditeremben, ezért nem ismerem.
2010. jún. 21. 13:44
 6/11 A kérdező kommentje:
De végülis egyedül is lehet gond nélkül fekvenyomni nem?
2010. jún. 21. 13:46
 7/11 anonim válasza:

Ha megkéred őket az emberek 99%-a segít.

Persze lehet egyedül is fekvenyomni, de neked is nagyobb megnyugvást jelent ha áll mögötted valaki, és ez azt is jelenti, hogy nagyobb súlyokkal fogsz dolgozni ami jobb az izomnöveléshez (nem beszélve arról pl.: ha erőltett ismétlést csinálsz). Bár nem tudom neked a halálfélelem lehet ad elég adrenalint, hogy lelökd magadról a súlyt:D

2010. jún. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
fekvenyomásnál én ugy tapasztaltam hogy egyedül kevésbé van haszna mintha valaki fölötted áll és néha segit egy kicsit,igy többet tudsz belenyomni és erőlteted nem leteszed aztán kész.. bár kitudja régebben egyedül is ment
2010. jún. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Vak Bottyán ***** válasza:
Szerezz edzőtársat!
2010. jún. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Lehet azt egyedül is csak nehezebb...levenni visszatenni. Én 100 felett már inkább szólok a komámnak, hogy "állj már ide".De motivál az is, hogy ha nem nyomom ki akkor megfialok:D(de kezdőként inkább ne így gondolkodj)
2010. jún. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!