Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nektek sikerült a hasatokból...

Nektek sikerült a hasatokból fogyni a Rubint Réka tornával? N25

Figyelt kérdés
Igazából már elég jó alakom van, de a hasamon még van egy kis felesleg, amit egyszerűen nem tudok eltűntetni. Nem eszek sütit, csokit, ha kenyeret eszek akkor teljes kiürlésűt, semmi zsíros kaja, xsak csirke, hal, stb. Oké nyilván eszek néha felvágottat, sajtot, heti 1-2 étcsoki kocka lemegy, de kb ennyi...

2018. jún. 2. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
nem
2018. jún. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Komolyan megéri ennyit gyötrődni és ilyen elborzasztó életet élni azért, hogy lapos legyen a hasad? :O
2018. jún. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Heti egyszer szabad egy kicsit bűnözni, de akármilyem hihetetlenül is hangzik, a zsíros ételt sose szerettem, a csokiról is le lehet szokni pár hét alattc és mér nem kívánja úgy a szervezet. A fehér kenyér pedig felnyomja a vércukrot, így az sem hiányzik. A halat, vadat, csirkét meg salátát imádom :D
2018. jún. 2. 22:55
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Felejtsd el azt a nőt. Menj el gyalogolni, futni, kocogni,túrázni, úszni vagy kerékpározni. Valamilyen aerob mozgást végezni. Figyelj oda jobban a kajára és nincs semmilyen bűnözés.
2018. jún. 3. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

így sok (elég sok...) leadott felesleg után bátran mondhatom, nem az számít eszel hanem hogy mennyit mozogsz,


én is kínlasztottam magam megvonásokkal de semmi eredménye nem volt,

ellenben mikor elkezdtem napi kilométereket futni, azóta is eszek ugyan úgy mindent ami jól esik, de futok is rendszeresen és elég rendesen meg is lett az eredménye :)


gondolj csak dédapáinkra, neked talán már korodból fakadóan ükapáink / szépapáink helyesebb lenne :)

Egész nap heteken sőt hónapokon ették a zsíros szalonnát mert csak az volt és az mindig volt, ellenben marha sokat güriztek, mozogtak és nem is volt semmi bajuk, nem is voltak elhízva,


a mozgás a kulcs :)

2018. jún. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igy van! Ez iga!!
2018. aug. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!