Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik ez a játék?

Melyik ez a játék?

Figyelt kérdés
Nagyon régen számítógépen játszottam vele. Úgy kezdődött, hogy egy moziban vagy színházban mentem egy férfi karakterrel. Minden tele volt hullákkal. Aztan be kellett menni egy nagy terembe ahol le kellett győzni két szörnyet. Viszont a saját karakterem is képes volt szörnnyé valtozni.

2018. máj. 2. 10:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Rossz kategória!

Szórakozás-Játékokba tedd fel, ne a sportba!

2021. nov. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
#1 esport. :)
2021. nov. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ja értem.

Akkor a Fallout 4-es kérdések, meg kb az összes játékos kérdés jöhet ide, mind E-sport.

Felesleges a szórakozás kategórián belül a Játékok alkategória.:))

2021. nov. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

#3 egyrészt részben csak vicceltem, a kérdező valószínűleg e-sportoló. Másrészt nagyon fiatal lehetsz, ha a számítógépes játékokon kívül semmilyen játékot nem ismersz. Tudod, mikor én fiatal voltam, még Legóval meg fajátékkal, matchboxal játszottunk, illetve vannak olyan játékok, amikhez nem kellenek eszközök, pl fogócska, vagy a szobros játék, a söri, illetve régen is játszottunk meg ma is játszunk társasjátékokkal (vagy angolul táblajátékok, ami legalább annyira pontatlan mint a társasjáték kifejezés).


De egyébként jah, csak a fallout létezik a világon.

2021. nov. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi az a Legó, és mi az a fajáték?
2021. nov. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5 lehet gúnyolódni de ettől még nem lesz igazad.
2021. nov. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Őszintn megmondom Neked, hogy nem.igazán érdekel, hogy ezen az anonim fórumon bárki ellenében igazam legyen. Nyugodt szívvel elhiheted, hogy ugyanolyan békésen fogom álomra hajtani a fejecskémet:))
2021. nov. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 neharagidj, távolról sem az volt a célom hogy ne aludj nyugodtan, csak hogy lásd be, hülyeségeket beszélsz. ;) Bár igazából ez sem célom. Csak jelezni akartam.
2021. nov. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha ettől Neked, mint embertársamnak jobb lesz, rendben belátom:) Rosszul fogalmaztam, hülyeséget beszéltem:))
2021. nov. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 ez kedves tőled. =)
2021. nov. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!