Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék le viszonyla...

Hogyan fogyhatnék le viszonylag gyorsan?

Figyelt kérdés
Fenékről combról illetve hasról szeretnék fogyni, de nem tudom hogyan kezdjem el. Tanácsokat szeretnék...milyen ételek hizlalnak a legjobban?Hogyan fogyhatnék le?

2018. márc. 14. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:

fiu/lany?


fiu: youtube: thenx, és kaloiád szamold, tartasd a testomeg tartos 3/4-én , vagy egy kicsit kevesebben

és sokat edzz,


ha 4k kaloria a szintarto akk szerintem 2,5 se árt meg


(szintarto stb.. = mikor nem is fogysz/hizol)

2018. márc. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lány vagyok
2018. márc. 14. 19:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak a kalóriatöbblet hizlal, nem az ételek. A legtöbbünknek előnytelenebbek a cukrok, de ez sem általános, van, aki prímán fogy sok gyümölccsel is.

A fő, hogy kalóriadeficit legyen és vidd be, amit kell. A legjobb, ha életmódot váltasz, jó étrend, kalóriadeficit, mozgás.

Genetika, honnan fogysz, ezt nem tudod befolyásolni.


Szerintem olvass utána s tapasztald ki, neked mennyi kalória kell mennyi mozgás mellett és mi laktat. Nem feltétlenül kell kitalálni egy nagyon más életmódot, nézd meg az étrendedet s próbálj javítani rajta, kiiktatni a rágcsákat, cukros vackokat, felesleges nasikat, amikor nem is vagy éhes, ilyesmik.

2018. márc. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!