Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan csináljam jól?

Hogyan csináljam jól?

Figyelt kérdés

A tesitanárom kitalálta, hogy holnap menjek el egy futóversenyre (mert minden versenyző beteg és én vagyok még elfogadható kondiban) 10.-es vagyok, kb 3 éve nem futottam hosszút versenyszerűen (sprintbe meg sose voltam jó). Kb 64 kg lehetek és 177 cent, szóval a lábaim szép hosszúak. Nem szeretnék felsülni, viszont azt se tudom mi a felhozatal, kik lesznek ott, ha jól gondolom a pálya egy körgyűrű lesz a salakos pályán.

A konkrét kérdésem az lenne, hogy tudtok ajánlani valami jó tippet, hogy hozzam ki magamból a maximumot? Pl milyen technikával fussak, mit és mennyit reggelizzek ami rengeteg energiát ad? Hogy melegítsek be?



2018. márc. 11. 16:27
 1/1 Mooskok válasza:
Milyen hosszú a táv?
2018. márc. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!