Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lányok nektek bejön ha egy...

Lányok nektek bejön ha egy srác horgászik?

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 23:24
1 2
 11/19 anonim válasza:
Én nem vagyok oda érte. De mivel apukám nagy horgász kifejezetten örülnék, ha olyan pasim lenne aki szeret horgászni, mert akkor biztos jól kijönnének :D
2010. jún. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
ja, meg főleg ha szereti a focit, turkál az orrában, fingig, káromkodik, és a fogával nyitja a sört
2010. jún. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:

Nem jön be a horgászat. Nagyon nem! Az egyetlen értékelhető dolog ezzel kapcsolatban a természet. Na de akkor meg minek ücsörögjek egy helyben? Hasznosabban is el lehet tölteni az időt a szabadnak.

20L

2010. jún. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Jéé.. Én nagyon szeretek horgászni.. Csak már nagyon régen voltam. Na a lényeg, hogy horgászni jó: vízpart, csönd, jó társaság mi kell még? :D
2010. jún. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:

Legalább van hobbija!

Már nagyjából megtanultam melyik halat mivel fogják, hol mikor? megtanított bedobni a szákot, és kishalazok is közben:)

2010. jún. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
azt a pózt nem ismerem.(szeualitás)
2010. jún. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
X
2010. jún. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Sok embert nem értek! Én 20/F vagyok, imádok horgászni, közben NBII-es játékos vagyok, és emellett, ha tehetem elmegyek ugyan úgy szórakozni. Úgy gondolom, hogy a horgászat a legjobb időtöltés. Jobb, ha valaki a discoba b@ssza el a pénzét? Ne értsetek félre, én is járok, bár a foci miatt sajnos igen ritkán, ettől függetlenül szerintem aki horgászik, rossz ember nem lehet... Pár kivételtől persze eltekintve:D

Én sok csajjal voltam már horgászni, és mindenkinek tetszett. Most ne azt nézzétek, hogy hú, ücsörgés...

Én pl sokat bojlizok is, és ennél a módszernél sok idő van foglalkozni a másikkal, úszkálni, bográcsozni, szabadban kártyázni, stb. Ezt ki az, aki nem szereti? Ha ezt nem szeretitek, akkor élni sem, úgy gondolom...

2011. jan. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Hát nekem ez lenne az álmom! Tökre örülnék ha a párom is olyannyira horgászatfüggő lenne mint én....
2011. nov. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!