Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lányok nektek bejön ha egy...

Lányok nektek bejön ha egy srác horgászik?

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 23:24
1 2
 1/19 anonim válasza:
Szerintem unalmas :(
2010. jún. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Hogyne!


[link]

2010. jún. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
Én tolerálnám,ha éppen egy olyan csávóról lenne szó,aki nagyon tetszik.Mondjuk a horgászatot akkor sem tudná velem megszerettetni...
2010. jún. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
ti ennyire nem szeretitek a horgászatot csajok?O.o eddig majdnem minden lány ismerősöm aztmondta h szivesen elmenne... ill pár szokott is...
2010. jún. 8. 23:32
 5/19 anonim válasza:
Nos,én szívesen el is mennék,ha a pasimnak ez lenne a hobbyja,szenvedélye,és még el is hívna magával.Mégsem élvezném annyira,inkább actionoznék a szabadban,vagy kifeküdnék fedetlen keblekkel a napra,vagy bármi...Amíg ő horgászik,én próbálnék nem a kapásra koncentrálni.Így a halakat sem riasztanám el,és számomra is izgibb lenne. :-D
2010. jún. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Így fiatalon nem igazán vágyom a horgászatra, de úgy, hogy már házas lennék, a nyugodt környezet már ki lenne alakítva körülöttem, úgy már szívesen. Apukám is szokott horgászni, mikor tesómmal kicsit voltunk nagyon szerettünk vele meg anyummal együtt horgászni:) Jó lenne majd a saját gyerekeimmel is így menni:) 17/L
2010. jún. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
Különben is,mióta egyszer megleptem egyik tuskó volt barátomat egy horgászversenyen,és a leküldött a fenébe,duplán nincs sok kedvem az ilyen dolgokhoz.
2010. jún. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
De ha félrelógatná a pecabotot, az gondolom egyikőtöknek sem tetszene :D
2010. jún. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Nem,az már nem jönne be... :-)
2010. jún. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
én szívesen elmegyek horgászni. de ettől nem lesz több egy srác a szememben.
2010. jún. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!