Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Veszprém környékén sportlövészet?

Veszprém környékén sportlövészet?

Figyelt kérdés
Kb 2 éve láttam egy hirdetőlapot, ami sportlövészetet hirdetett, de 15 év volt a korhatár és még csak 14 voltam, így nem tudtam jelentkezni, és azóta sajnos se az interneten, se a korábbi hirdetőlap helyén nem találtam róla semmit. Tud valaki valamit ?

2018. febr. 19. 22:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia, nem tudom, hogy pontosan mit szeretnél, de pl ők Veszprémben vannak és a dinamikus lövészsport szövetségben vannak: [link]

Többi dinamikus lövészsport szövetségnél levő tagok, hátha látsz más helyen is: [link]

Itt meg a másik szövetség tagklubjai, náluk csak pontlövészet van ha jól tudom: [link]

De lehet olyan klub is, ami mindkét szövetségnél tag, ilyenek vagyunk mi is Zalaegerszegen.

2018. febr. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!