Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Úszással kb. mennyi idö alatt...

Úszással kb. mennyi idö alatt lehet eltüntetni a hastájékról a zsírpárnácskákat?

Figyelt kérdés
2008. okt. 26. 21:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezt így még nem lehet megbecsülni, milyen intenzitással csinálod?
2008. okt. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nemrég kezdtem,egyenlore heti 3x 2órát úszom.
2008. okt. 27. 12:24
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Bocs, de a szervezet onnan kezdi el a zsírt eltüntetni, ahonnan kedve szottyan, nem pedig onnan, ahonnan te akarod.

Általában a hasról égeti el utoljára :) Vagyis a közhiedelemmel ellentétben lokális zsírégetés nem létezik!


A zsírégetésre pedig az aerob edzés a legjobb, nem az úszás.

2008. okt. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én annyit tudok mondani, hogy aki azt mondja, hogy nem tűntet el mindenhonnan az úszás zsírpárnákat, az hülye, vagy még nem volt víz közelében. Rajtam nem volt sok, csak kb 4-5kg súlyfelesleg, de úgy mindenhol egy kicsi. 2 hónap rendszeres úszással pedig eltűntek! Sőt, sokkal izmosabb lettem, és mindenhonnan egyszerre eltűnt, nem úgy, hogy először a combjaim lettek vékonyabbak, aztán a fenekem kisebb, hanem ez mind egyszerre...hisz azokat is mozgatom! Nem tudom, miért írnak ilyeneket. Ebben semmi ráció, és tapasztalatból tudom, hogy nem is igaz.
2008. okt. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat!
2008. okt. 27. 18:00
 6/12 anonim válasza:

Méghogy a zsírégetésre nem jó az uszáás?:O Úsztál már valaha?

Bár ahogy elolvastam a válaszod te inkáb olyan vagy aki betesz egy DVD-t vmi szép formás nőcivel és azt hiszi attól jó alakja lessz.(elöttem 2-vel írónak szólt)


Szal kedves kérdezőő....én már töb éve uszok, igaz egészségügyi okok miatt kedzdtem el és nem is volt rajtam felesleg de most is vékony vagyok és nagyon jó alakformáló mindent megmerek enni az uszás mellett...és szerintem jó zsírégető is...mondjuk lehet h felülésekkel is próbálkozhatsz mellette és akk gyorsabban lemegy a hasadróól a felesleg. Emellett az úszás szerintem belsőleg is felfrissít nyugodt hatrmónikus sport.

2009. okt. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, a kedves megjegyzésed nekem szántad (én vagyok a 2. hozzászóló).


Látszik, hogy egy laikus okoskodó sötét idióta vagy, lövésed sincs, hogy az emberi test hogy működik. Gratulálok!

Lokális (vagyis: CSAK hasról stb.) zsírégetés nem létezik! Nyomhatod 1000-rel a felöléseid, ettől nem fog a zsír égni. Zsírt égetni csak aerob mozgással lehet, azt is onnan kezdi el a szervezeted égetni, ahonnan éppen kedve szottyan.


Először tájékozódj, mielőtt ökörségeket írsz.

2009. okt. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
háát ha szerinted csak aerobikkal lehet zsírt égeti akkor te egy marha vagy..ennyi a véleményem rólad...tipikus fitneszp.csa vagy..azt sem tdod miylen igaából mozogni.Grat nekeed.
2009. okt. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ki beszélt aerobikról? Én AEROB mozgásról beszélek, hihihi, tanulj meg olvasni először.


Idézek:

"Az aerob mozgás olyan mozgásforma, amely egyszerre mozgatja meg a nagy izmokat –a láb mindenképpen a mozgás alapja– de alacsony intenzitással, ezáltal nem okoz az izmokban a súlyzós edzéshez hasonló terhelést, glikogénürülést stb. A folyamat lényege az egyenletes, monoton edzés, pl. tempós gyaloglás, egyenletes terheléssel. Ilyenkor nagyon hamar átáll a test arra, hogy a zsírokat használja energiaforrásnak, mert van idő arra, hogy az amúgy időigényes aerob folyamatokat a zsírok zsírsavakká bontását stb. elvégezze, mivel nincs hirtelen, gyors, intenzív izommunka. A terhelést úgy kell beállítani, hogy ne legyen a pulzus magas, max. 130, mert a magasabb pulzus már átesik kardió tartományba. Ez a zsírégető edzés.

Aerob edzés a gyaloglás gépen vagy gyalog, a futás (az edzetteknek, akinek nem emelkedik meg a pulzusa), ellipszistréner, bicikli, stb. "


Ja, és férfi vagyok a javából.

2009. okt. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

ha férfi vagy akkor minek magyarázol nőknek h h kell eltüntetni a hatályéki zsírpárnákat?

csak okoskodsz itt ugy hogy nem is értesz a dologhoz...

maradj inkább a sörösüvegeknél és fogd be...

2009. okt. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!