Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan adjam le a felesleget...

Hogyan adjam le a felesleget a hasamról? (A többi lent)

Figyelt kérdés
Magas vagyok és vékony. Régebben nem tudtam hízni mert a magasságom elvette a kilóimat (tipikus pálcika láb de nem olyan durván). Mostanság már elkezdtem hízni mert a növésem leállt úgymond. És rendesen felhíztam a hasamra. Hogyan tudnám úgy leadni hogy ne kelljen diétáznom mert nem fogyni akarok hanem eltűntetni a felesleget a hasamról? A válaszokat előre köszönöm! 14/L
2018. jan. 22. 22:27
 1/5 anonim válasza:
Elöbb lehet h rà nell jönnöd h mit csinalsz vagy eszel maskèpp amit elötte nem ugy csinaltal.Az is sokat szàmít h hàny èves vagy.A hasra hìzàst nagyon sok minden okozhatja.Alkohol fogyasztàs,antidepresszàns szedèse,hormonproblèmàk stb...
2018. jan. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1-es, egy 14 éves lányról van szó.. Nem valószínű az alkohol fogyasztás stb..

Kérdező, nem létezik helyi zsírégetés. Fogyni kalória deficitben lehet, de nem csak egy helyről fogsz. Általában ahova hízol először, onnan megy le utoljára a zsír. Ezek szerint Te hasra hízó típus vagy.

Esetleg sportolhatnál vmit, amivel alakot formálsz. Tánc, jóga, pilates vagy videókra tornászás. Járhatsz futni, bringázni, ami jól megmozgat.

Érdemes fiatalon elkezdeni, sok bajt megelőzhető vele.

2018. jan. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem fogyasztok alkoholt és nem szedek antidepresszánst se. Tehát nem ilyen dolgoktol van. Sokan észrevették már rajtam hogy tényleg elkezdtem mindenhova hízni. És meglepődtek mert mindig is az a vékony alkat voltam. És ettől félek hogyha én elkezdek sportolni akkor onnan is lemennek a kilók ahonnan nem szeretném. Köszönöm a válaszotokat!
2018. jan. 23. 07:11
 4/5 anonim válasza:
Vègezz alakformàló,erősítő edzèst.Ha elmèsz egy terembe, szemèlyi edző biztosan segít, ha nem engedheted meg magadnak akkor keress utàna a youtubon van biztos sok video.Nem muszaj teremben gèpekkel edzeni.A legjobb mindig a sajàt testsùlyos edzès,az ètrendedet meg hozzà igazittod...
2018. jan. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2018. jan. 23. 20:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!