Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem tudok kengyel nelkul...

Nem tudok kengyel nelkul konnyu ugetni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Nem megy a kengyel nelkuli konnyu ugetes, es a konnyitett ules ugetesben. Tanugetni tudok. Mondjuk az utobbi idoben jobban ment a kengyel nelkuli konnyu ugetes mint elotte, hogy eppencsak annyit emelkedek a felso testemmel amennyit a lo dob, de a konnyitett ules ugetes nem megy... Mit tegyek? Gyenge a combizmom?



#lovaglás #ügetés #konnyu ugetes
2017. dec. 25. 00:16
 1/4 anonim válasza:
Gyenge a combizmod és otthon csinálhatsz tornát combra és popsira. Meg gyakorolj sokat
2017. dec. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mar elkezdtem, napi 30 guggolas vall szelessegu terpeszben.
2017. dec. 25. 09:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Ki kell tapasztalnod milyen szogben dolj, h megtartsd az egyensulyod. Kezdetekben adhat egy kis biztonsagerzetet ha ratamaszkodsz a lo nyakara. Ha futoszaron vagy, fogd meg a markamrat! Sarok lenyom, lab feszes. Szar a kezedben ne lotyogjon, de abba semmikepp se kapaszkodj. Ha elkapod konnyitett ulesben az egyensulyt, hidd el hamar belejossz
2017. dec. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Myra Gergely válasza:

Szia!

Én nagyon ajánlom, hogy szerez be egy taposó gépet, ami remekül fejleszti a lábizmaidat, én minden nap csináltam 500-500 lépést, és egy hétre rá már ment. :)

2018. márc. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!