Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Étkezés este 9 után?

Étkezés este 9 után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A munkám miatt este 7 óra fele járok edzőterembe, 9 óra fele érek haza, és mindig nagyon éhes vagyok mire hazaérek. Az lenne a kérdésem, hogy mit lehet ilyenkor enni, hogy egyrészt jól lakjak, másrészt ne hízzam vissza amit edzéskor ledolgoztam. (súlyzózom, biciklizem)

A célom az edzéssel a fogyás, és jobb alak lenne, de nem tudom, hogy ezt hogy lehet megoldani, úgy hogy este hazaérek, és eszek, bármit amit találok. Mit ajánlanátok, mit egyek ilyenkor, hogy ne hízzak, és mégis jól lakjak? Köszi előre is!


2010. jún. 2. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
gyümölcsöt vagy fehérjét (csirkemell, tojás, natúr joghurt+zöldségek...) de csak akkor ha 11fele fekszel le, mert lefekvés előtt 2-3 órával ne étkezz.
2010. jún. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem. Szerinted akkor ez megfelelne?


Egy kisebb csirkemell 70-80 g, kevéske joghurtos salátával, 2 db keménytojás fehérje pici tormával, 1 db baromfivirsli, 1 alma. Ennyitől szerintem jól laknék, nem lennék éhes.

2010. jún. 2. 17:32
 3/4 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy ez nem hízlal ugye? :)
2010. jún. 2. 17:32
 4/4 clint ***** válasza:
100%

ha edzés után eszel akkor ehetsz bőven mert a nagyrésze izomba megy. Nem fog zsirba menni, a gyümölcs viszont igen, ugyhogy az elöttem szoló rosszul tudja... A gyümölcsben lévő cukor a fruktóz amit az izom nem tud felhasználni, ugyhogy zsirba megy.. a legnagyobb baromság amikor azt mondják ne egyél mást csak zöldséget és gyümölcsöt, nos a gyümölcsbe ugyanúgy cukor van mint pl az édességbe.

Egyél vmi húst és rizset, zöldséggel.

2010. jún. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!