Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez jo lesz? (Lent)

Ez jo lesz? (Lent)

Figyelt kérdés

Szoval 7.es vagyok es eddig hanyagoltam a testnevelest tanoran kivul. Rendor szeretnek lenni (nyomozo) es minden adottsagom meg van hozza kiveve ezt. Ha mostantol fokozatosan csinalnam a felulest, fekvotamaszt mondjuk ha ebben a honapba 20-20at, jovohonapban 10zel tobbet es igy tovabb. Szerintetek sikerulne? Es szerintetek a futast hol kezdjem?? azt is 20 korrel, es igy tovabb??

Mennyire hatekony ez?

Esetleg tippek??

13L



2017. dec. 12. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy álsz most. Ez nem lenne annyira elég. A futás az jo nfagyon de a felules es a fekvitamasz nem sokmindenen segit. Keress valami magan edzot. Sajat testsulyos edzest neked nemtudok mondani. Veled egyidos vagyok csak fiu. En kenuzok. Telen leginkabb csak sullyal dolgozok szoval nemtudom mihez kezdhetnel. Leginkabb a magan edzot ajanlanam.
2017. dec. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia?

Nem túl szép kérdés de körülbelül hány kiló vagy?

És ez a ,,majd jovo hónapban többet" nem fog bejönni csinálj valami rendszert belőle!És napi húsz felules nem elég, ha mar mindenképpen hasra akarsz akkor csinálj különböző felules gyakorlatokat(YouTube-->six packs training)és gugolasok se ártanak!Futni meg az ,,20" kor Nemtudom pontosan mennyi neked de olyan elején 1000-1200mt fuss FOLYAMATOSAN EGY TEMPÓBAN!

2017. dec. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!