Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen íjat nézzek és hol...

Milyen íjat nézzek és hol találok jó íjászboltot ahol tudnak segíteni nekem első íjam kiválasztásában?

Figyelt kérdés
Sziasztok karácsonyra a szüleim megengedték hogy íjat kérhessek de nem tudom pontosan milyet és hogy melyik márka érné meg.Már lőttem íjjal és az az egy óra amíg lőttem az annyira kikapcsolt mint még semmi. Azért szeretnék elmenni íjász boltba mert ott tudnak tanácsot adni. szóval valaki ha tud mondani pesten a 13. kerületben egy íjászboltot az nagyon megköszönném. Ha valaki már tapasztaltabb ebben a témában az milyen márkát ajánlana?

2017. nov. 10. 14:27
 1/3 Csiß ***** válasza:

Sajnos a 13. kerületben nem tudok javasolni,a 11. kerületben nézz be a csodaszarvas íjászbarlangba.Segítőkész az eladó,van pálya is,ahol ki tudod próbálni az íjakat.


itt találsz infót: www.ijaszat.eu

2017. nov. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
39%
Kassai íjászatnak is utánanėzhetsz. Nekem ugy rémlik ott van a 13.kerületben..
2017. nov. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Egyáltalán milyen típusú íjat szeretnél? Tradicionálisat, barebowt, olimpiait, csigást?

Ha tradicionálisat szeretnél: a Kassaival el lehet lőni hobbi-szinten, de nem mondanám, hogy az az igazi. Javaslom, hogy a boltban érdeklődj, vagy nézz külön utána pl a grozernek.

Ha sportíjat szeretnél, akkor a Hoyt jó, de az a többi fajtával nem biztos, hogy kompatibilis. A Mybo és a Kaya is jó.

2017. nov. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!