Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mikor lesz látható izom...

Mikor lesz látható izom növekedés?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és vettem 15kg-os súlyzókészletet amihez különböző súllyok vannak.Én most 5-6 kg al nyomom minden nap hosszú ideig.Ennek mikor lesznek látható,érezhető hatása??
2008. okt. 21. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:
89%

Attól, hogy vettél súlyzókészletet még nem leszel izmos, úgy ahogy attól sem leszel okos hogy a párnád alatt könyvvel alszol.

Ahhoz, hogy fejlődést érj el egyrészt helyes testedzés kell. Ez önmagában nem elegendő, mert ez csak beindítja a folyamatot, de ha ennek a folyamatnak nincs üzemanyaga (elsősorban fehérje, szénhidrát, víz) és nem pihened ki magad, akkor nem fogsz fejlődni.


[link]

Ez a legjobb magyarnyelvű "útmutató" a testépítéshez, izomfejlesztéshez, olvasgasd át. A cikk alján van egy tovább gomb, amivel lapozhatsz a cikkben, sokan nem veszik észre.


Az oldalon találsz egy csomó gyakorlatot is meg rengeteg hasznos információt, lapozgasd egészséggel.

2008. okt. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
kösz ez sokat segitett
2012. máj. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!