Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aerobik vélemények?

Aerobik vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Aerobikról lenne pár kérdésem, mert inspirációt kaptam hogy elkezdjem.

Először is, ti hány évesen kezdtétek el? Testi változás? Hányszor jártok egy héten? És hány órát? Szeretitek ezt a sportot? Mennyire megterhető nektek? Azóta sokkal fittebnek érzitek magatokat? Rendesen elfáradtok edzés után?

Minden ilyen véleményt kérlek írjatok le, mert eléggé kíváncsi vagyok 🙂


2017. szept. 24. 16:53
 1/1 anonim válasza:
Szia! Attól függ melyik fajtára gondolsz. Én pl. verseny aerobikozom, amikor zenére egy konkrét gyakorlatot adsz elő. Ha ez érdekel, akkor: Heti 2x van edzés amik másfél órásak, mindig jól elfáradok. 1 éve kezdtem, 12 évesen de sokat fejlődtem: vékonyabb és erősebb lettem, kifinomultabb lett a mozgásom. Amióta járok imádom. Soha nem szeretném abbahagyni! :) (Egyik ismerősöm sima aerobikra jár mikor csak súllyal vagy anélkül gyakorlatokat csinálnak. Szinte ugyanez a meglátása. :) )
2017. nov. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!