Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez és hogyan...

Mitől lehet ez és hogyan csináljam h. ne legyek rosszul?

Figyelt kérdés
Pár évet kihagytam és nem sportoltam(dohányzom,nem élek túl egészségesen,de nem vagyok elhízva csak a combom és a popsim vesztett az izomzatból és narancsbőrös),aztán elkezdtem futó padozni, először séta,majd intenzívebb, volt benne pár perc sprint és emelkedő,majd megint séta.Tök jól bírtam akár órákig is bírtam volna,de csak 20-30 percet csináltam.Nem éreztem semmi rosszatt, jól esett,de amikor lejöttem a padról elég rossz lett, furcsa volt a járás és meg is szédültem,pedig nem kapkodtam, ittam is közben. Most megint szeretném elkezdeni,de van h.még egy intenzívebb kinti munka(tégla pakolás, kertészkedés, takarítás után is megszédülök).Másfél éve nem sportoltam semmit, néha lábemeléseket csinálok,meg lépcsőt használom a lift helyett és ennyi.
2010. máj. 26. 17:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy észlény, de szerintem egyszerre sokat csináltál, és sok kihagyás utánam egterhelt(ha te ezt nem is gondolod így) és a tejsav túltermelődött. Ezt sokan kihányják, de lehet hogy komolyabb gondok. Kérdezz meg egy edzőt, vagy akár egy orvost.
2010. máj. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!