Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit mondjak, hogy el is higgye?

Mit mondjak, hogy el is higgye?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy a sulinkban ha heti legalább 2 órát sportolsz, akkor az ún. "plusz tesi" alól kaphatsz felmentést, ha aláíratsz egy papírt az edződdel, amiben alátámasztja, hogy te bizony min heti 2-szer sportolsz.


Na csakhogy, mivel az edzőm nemrég lett kisgyerekes anyuka, ezért csak heti egyszer szokott lenni egy órában edzés. De én az elmaradt órát otthon kiszoktam "pótolni" egy komplett edzéssel (futás, erősítőgyakorlatok, stb..), csak ezt nem tudja nekem alátámasztani senki, és nem tudom, hogyha ezt elmondom az edzőmnek, akkor hinni fog-e nekem, mivel tényleg semmi bizonyítékom nincs arra, hogy én ezt csinálnám. :/


Viszont a plusz tesin nem tesiznénk hanem táncikálnánk....

És hadd ne mondjam, nincs kedvem még péntekenként egy dupla matek után ott maradni egy 8.órában táncolni :D


Na és akkor szerintetek, ezt hogy fogalmazzam meg, hogy hihető legyen?


Köszi előre is :)



2017. szept. 7. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszélj az edződdel, hogy aláírja neked azt, hogy ez megvan és kész. Ha nem megy bele, akkor annyit kérsz tőle, hogy legalább azt az 1 órát írja oda neked, hogy annyi megvan, aztán tudod mutatni, hogy az igazolt, 1 órát meg te edzel, azt higgye el, mert szépek a szemeid. :D Én így csinálnám, hogy mondanám, hogy hádemost tényleg, meg engem nem érdekel a tánc, ha ezen múlik akkor a tanár szeme előtt edzem az egy órás plusszom, de nem akarok arra járni, aztán heló. Szerintem amúgy értelmes tanárral meg lehet ezt beszélni, pláne, ha igazolva van 1 óra és ráadásul nem is hazudsz, mert tényleg edzel pluszban. Ha hazudni akarnál, akkor mondanám, hogy rizikós, de így, hogy az igazat mondod, szerintem bátran, magabiztosan és mondd el neki, hogy ez van. Akár el is mondhatod neki, hogy az edződ a kölke miatt heti 1x tart edzéseket, így ő annyit tud igazolni, ettől függetlenül te pluszban edzel még, mert szereted, meg mert heti 1 edzés az lófog. No, hát sok sikert! :D
2017. szept. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó a szöveged :D Hát mostmár több önbizalommal állok elébe a dolgoknak, nagyon remélem igazolni fogja, mert tényleg nem az én stílusom a táncikálás, főleg egy utolsó órában :D
2017. szept. 7. 21:50
 3/4 A kérdező kommentje:

Na jó, tudom nem kellene ennyire izgulnom attól hogy beszéljek vele, de rájöttem, hogy az egészet valószínű messengeren kell vele letárgyaljam (kell valami pecsét is, ezért meg kell kérjem hogy hozza el....)


És most nem tudom hogy mivel kezdjem el a beszélgetést, vagy egyáltalán hogy fogalmazzam meg hogy ne tűnjön úgy mintha csak ki akarnám magamat húzni a plusz tesi alól...


valaki nem szeretné megosztani velem, hogy ő hogy írná ezt le? :S légyszi

2017. szept. 10. 13:47
 4/4 A kérdező kommentje:

Ez milyen? .-.


"Szia! Bocsi a zavarásért! Nem tudom, hogy tudod-e de nálunk a gimiben van ez a plusz tesis dolog. És arról lenne szó, hogy alá tudnád-e nekem írni azt, hogy heti 2 órában járok oda? Persze tudom, hogy most csak egyszer van itt, de én otthon kiszoktam "pótolni" az edzést, csak én ezt magamnak nem tudom igazolni, ezért szeretnélek téged megkérni, hogy aláírnád-e ezt nekem? Nagyon hálás lennék. És bocsánat, hogy itt írom, jobban szeretem az ilyeneket élőben megbeszélni. "

2017. szept. 10. 14:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!