Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Lemondjak a sportról?

Mit tegyek? Lemondjak a sportról?

Figyelt kérdés

Több éve sportolok és sikeres is voltam benne, de a tanulás miatt teljesen hanyagolnom kellett.

Most megyek gimnáziumba, ami elég erős lesz és nagyon sokat kellesz tanulni, viszont én sportolni is szeretnék. De akkor a jegyeim fognak romlani. Nem tudom mit tegyek. Légyszi segítsetek.



2017. aug. 24. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
2-es érettségi is érettségi. Ne hagyd, hogy a hülye oktatási rendszer elvegye tőled a sportot! A sportnak van haszna az életben, amit az iskolában tanulsz, annak nincs. Nem is kell 5-ösnek lenned mindenből, mert úgyse számít semmit, az érettségi legyen akkor meg, aztán kész.
2017. aug. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Azért nem kell annyit tanulni gimiben,hogy lemondj a sportról.Am ha pl.rendőrtisztire készülnél,ott el is várják a sportot
2017. aug. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De.. Ebbe az iskolába sokat kell. Nagyon sok barátom idejár, ők mondták. A város legjobb gimnáziuma. Egy nap 8 órám lesz, vagyis fél 4-kor végeznék. De akkor még haza is kell menni meg enni.
2017. aug. 28. 00:03
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Sok középiskolás van,mégis sportolnak.Gimisként még így is sokkal több időd és lehetőséged lesz sportolni,mint felnőttként,amikor már dolgozol.Amúgy nem kötelező elit iskolába menni.Semmivel sem kapsz többet,mint egy normálisabb gimiben
2017. aug. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen csak ha valamire vinni szeretném akkor nem egy f_os szakközépbe fogok menni. Igen is többet adnak le egy ,,elit" iskolában... Épp ezért kell ilyen iskolát választani hogy később azt dolgozzak amit én szeretnék és így legyen időm sportolni..
2017. aug. 28. 21:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Az,hogy mit fogsz dolgozni,nem attól függ..Ha jelentkezel egyetemre,ott nem azt fogják nézni,hogy hova jártál iskolába,hanem hogy milyen lett az érettségid.Egy közepes gimnáziumban is meg lehet írni 5-ösre az érettségit.Ez többnyire csak tőled függ,nem a tanároktól vagy az iskolától.Az meg,hogy véresen komolyan veszik a tölteléktárgyakat, is,amiből nem érettségizel,nem jelent semmit.
2017. aug. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!