Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a sportról?

Figyelt kérdés

Az origo lehozott egy cikket, ami egy férfi rúdtáncosról szól:


[link]


A facebookon elég sok bárgyú komment van. A fújjolás és b@@@zizás alap. Én férfi vagyok és heteró de nagyon tudom értékelni azokat a férfitársaimat akik nőiesnek mondott sportokban helyt állnak. Szerintem a rúdon tartás kemény munka és sok erőelemet kell megtanulni. Ugyanez igaz egy ma még botrány sportra a férfi műúszásra. Nektek mi a véleményetek, hogy lehetne elfogadtatni azt ha férfi nem megszokott sportot választ és még tehetséges is. A foci ajnározása és stadion építés helyett ebbe is lehetne pénzt fektetni.



2017. márc. 12. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb fujjogó/b**izó vagy girnyó, 160 centis ropiember, vagy pocakos, szőrös, laffogós lapátkezű majom. Persze, hogy megeszi őket a sárga irigység, ha ilyen pasikat látnak. Könnyebb melegnek hívni őket, mint beismerni, hogy sokkal tehetségesebbek, mint ők valaha lesznek. Az is igen fájdalmas, mikor a sok egomanó fejébe belenyilall a felismerés, hogy ez a "női" sport bizony százszor keményebb és több izommunkát igényel, mint amit ők valaha meg tudnának csinálni.

A társadalom ezen rétegeivel nem nagyon érdemes vitatkozni, semmit nem tudnak elfogadni, ami bántja a kis lelküket. A férfi-női szerepekre vonatkozó előítéletek és elvárások még sajnos nagyon sok évig nem fognak változni, hacsak nem hull váratlanul és varázslatosan némi ÉSZ meg jóérzés a sok buta paraszt fejébe.

2017. márc. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
91%
Rendkívül férfias
2017. márc. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Keress rá arra, hogy Mallakhamba


Indiában tradicionális rúdsport, kifejezetten kemény fizikumú férfiaknak.

2017. márc. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 pörölycápa ***** válasza:
85%
Minél több férfi csinálja, annál lefogadottabb lesz. A férfi rúdtáncosok valami hihetetlen erősek, nagyon komoly produkciókat tudnak csinálni. Semmivel sem kéne hogy b***zisabb legyen mint a felemás korlát, vagy gyűrű, vagy lólengés... csak itt épp egy függőleges rúdon mutatják be erejüket és hajlékonyságukat.
2017. márc. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!