Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ha futok a combom...

Szerintetek ha futok a combom vastagabb lesz?

Figyelt kérdés
Csak mert én fogyni szeretnék,de valaki azt mondta nekem,hogy a futástól vastag lesz. Ez igaz?

#fogyás #hízás #sport #comb #futás edzés
2017. aug. 17. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem igaz.
2017. aug. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz vastag. Izmosodhatsz oda, de csak futástól nem fog annyi izom odaépülni, hogy feltűnően megvastagodjon. Viszont szépem formálhatja, feszesítheti. ;)
2017. aug. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha csak fogyás céljából futsz fel alá, attól nem fog megvastagodni..de érdemes megnézni egy sprintert, aki kis távon gyorsan fut, vagy egy hosszútávfutót, aki nagy távon fut de nem olyan megerőltető tempóban..a sprinter combja olyan vastag izmos mint egy tenyészbikáé, a hosszútávfutó meg olyan leépült izomzatú mint egy anorexiás kemoterápiás akit nemrég szabadítottak ki auschwitzből


[link]

2017. aug. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Andizsuzsi ***** válasza:
Azért tegyük hozzá, hogy a sprinter combja nem a futástól lesz olyan, amilyen. [link]
2017. aug. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!🙂
2017. aug. 18. 14:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát, én anyit érdem el vele, hogy nem paszol a gatya szára, hanem lóg, szóval éppenhogy az ellentéte..
2017. aug. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!