Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet az alsólábszárat...

Hogyan lehet az alsólábszárat vékonyítani?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és elég vastag a bokám meg nem szép formájú a vádlim...160 cm, 50kg vagyok, és amióta az eszemet tudom, mindig ilyen volt a lábam, anyukámnak is ilyen, de engem zavar:(
2008. okt. 18. 20:30
 1/6 anonim válasza:
50%

Kösd el celofánnal, ott, ahol vastagnak tartod, és húzzál rá zoknit.

Vagy sportolj, ugrálókötelezz, álljál lábújjhegyre, bicajozz, űzz vmi csapatsportot.

Egyébként én vonzónak tartom, ha egy lánynak vastag az alsólábszára, mert ez erőt sugároz, és azt szeretik a férfiak, ráadásul elég sokan, nem kell a modelleknek, meg a tv-nek mindent elhinni. Fogadd el magad úgy ahogy vagy, azonban ne légy lusta teni a céljaidért. Hajrá!:)

2008. okt. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Nem lehet vékonyítani.
2008. okt. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
40%
Miért ne lehetne????? Kemény munkával lehet! És igaza van az első hozzászólónak, szép a vastag boka, ismét divatba jön.
2008. okt. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%
Ez nem egy ruha,hanem testrész. Ismét divatba jön.. pff.. nemtomhogylehetfogyniróla.*
2008. okt. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Szerintem sem lehet látványosan vékonyítani. A sport annyiban változtatna rajta, hogy az izmok látszódnának. Ez viszont tényleg szép, még akkor is, hogyha vastag a bokád. De azért ne vidd túlzásba, mert ha nincs összhangban a testedel, akkor csúnya is tud lenni. Olyasmi, mintha vki csak felső testre gyúrna, a lába meg pipaszár.
2008. okt. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) és egyébként görkorival lehet izmosítani? mert azt még szeretem is csinálni csak nem túl gyakran:D
2008. okt. 22. 20:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!