Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit kéne sportolnom, hogy a...

Mit kéne sportolnom, hogy a fenekemről fogyjak?

Figyelt kérdés
Bringával járok suliba (oda vissza 15 km), suli után kosarazok, néha délután is lemegyek bringázni, és hétvégenként is sokat bringázunk. (nagyobb túrák akár 150-200 km). 17 éves fiu vok, sokat fogytam mindenhonnan, csak a fenekemről nem. (csajom szerint nagy a seggem XD)
2008. okt. 18. 17:38
 1/7 A kérdező kommentje:
szeretek kajálni, ha eszem akkor sokat, de utána 1-2 napig szinte semmit.
2008. okt. 18. 17:38
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem létezik olyan hogy helyi zsírégetés. Nem tudsz csak a seggedről fogyni.
2008. okt. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
93%
de,taposó gép!!nekem célirányosan a popómat formálja komolyan!!
2008. okt. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az izmokat, de a zsírt nem kifejezetten a seggedről szívja le, mert nem úgy működik az emberi szervezet, hanem ahogy beléd van kódolva.
2008. okt. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
95%
teljesen mindegy hogy zsír,vagy izom akkor is kisebb lesz a fenék!!!!a taposótól.
2008. okt. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

taposó az jó ötletnek tűnik, ugyanolyan mint a lépcső, abból meg van elég itt a panelban, és megfelelően magasan is lakom.

Azt elfelejtettem írni, hogy régebben kajakoztam, kenuztam, futottam, de abbahagytam kb 1 évig és felszedtem kb 20 kilót, de nyár elején újra elkezdtem sportolni (bringázás, stb), és 15öt leadtam azóta, de nem egyenletesen.

2008. okt. 19. 10:11
 7/7 anonim ***** válasza:
10%
Ha csak taposózol, a zsírréteg egyáltalán nem fog csökkenni a fenekeden. Sőt, nagyobb lesz, mert az izom esetleg fejlődik. :)
2008. okt. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!