Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Waveboardot szeretnék venni a...

Waveboardot szeretnék venni a lányomnak. Láttam hogy működik. Ami középen szét van választva, tehát külön mozog a két rész, az OK. De aminek egyben van a teteje, az hogy működik?

Figyelt kérdés
2017. júl. 26. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább görkorcsolyát vegyél, vagy bringát, az nem 100 ezer és még hasznos is, mert mozog vele a gyereked.
2017. júl. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szóval a kérdés mégegyszer: Waveboardot szeretnék venni a lányomnak. Láttam hogy működik. Ami középen szét van választva, tehát külön mozog a két rész, az OK. De aminek egyben van a teteje, az hogy működik?
2017. júl. 27. 11:37
 3/7 anonim ***** válasza:

#1-es te szerintem a hoverboardra gondolsz amivel nem mozog a gyerek. De talán ha okoskodsz rá kellett volna guglizni nem itt osztani az észt..


Kérdező, a waveboard mindenképp el van választva középen, csak van ahol van egy gumi rész ami lefedi a forgó részt. De az fontos lehet hogy nagyon nehéz megtanulni jól(!) használni, nagyon sokszor s€ggre esik az ember. Lehet érdemesebb lenne egy rendes gördeszkát venni mert az gyorsabb is jóval és cirka 1 óra megtanulni és abban lehet fejlődni is. De ha a waveboardot veszed az is jó választás rendesen megmozgatja ha megtanulja használni.

2017. júl. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM
2017. júl. 31. 09:06
 5/7 $$$$$ ***** válasza:
Nem is nehez megtanulni waveboardozni. En kb. 30 perc alatt megtanultam úgy mebni hogy csak a nagyobb bukkanóknal áltam meg. Masnao mar azok a bukkanok se zavartak. Most meg már az utpadkakra is flemegyek vele. Illetve valameddig tudok gurulni első és hatsó kereken külön is :D . Amelyiknek egybe van a teteje az ugyanúgy működik mivel hajlékony. De nekem is olyan van aminek a két része külön van. Szerintem az jobb. Most egy street surfing LX 50 em van. Ez kb 27000 ft . De vannak olcsóbbak is nyilvan. De a 4000 ft os tescosat nem szabad megvenni....
2017. aug. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Amelyik el van választva középen annak az elválasztó részében van egy acél rugó. Amelyik nincs elválasztva az pedig általában azon a részen hajlékony műanyagból készül.
2018. jan. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia 1eve hasznalom igazabol ugyanúgy csak el van fedve!
2018. jan. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!