Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A jóga mennyire formálja a...

A jóga mennyire formálja a testet?

Figyelt kérdés
A barátnőm szerint nagyon feszült vagyok, és érdemes lenne kipróbálnom a jógázást. Engem az is érdekelne, hogy vajon ez a mozgásforma hosszútávon eltünteti a zsírpárnákat? Igazából nem fogyni szeretnék, hanem formálódni, ehhez megfelelő a jóga?
2008. okt. 17. 23:22
 1/1 anonim válasza:
68%
Biztos feldühítek ezzel egyeseket, de szerintem jógázni teljes értelmetlenség. Nem mai és nem európai embereknek lett kitalálva, eredetileg se nem testgyakorlás, se nem lelki-idegi relaxációs módszer volt, hanem valami egész más (okkult-ezoterikus beavatási módszer az ősi Keleten.). Ha lazulni akarsz, inkább meditálj, ha fogyni, menj a konditerembe vagy futni, bicajozni.
2008. okt. 18. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!