Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Street dancelni hol lehet?...

Street dancelni hol lehet? Kb. milyen idős korban szokták elkezdeni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 21. 17:03
 1/4 anonim válasza:
street = utca dance=tánc kelle ennnél több és és nem lehet túl korán elkezdeni:) ;) SOK SIKERT!
2010. máj. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

tudom,mit jelent :)

akkor kérdezem így: hol találok street dance kedvelőket (élőben,és az utcán belül :D )?és melyik az a korosztály aki leginkább űzi? egy KIS súlyfelesleggel nem fognak kiröhögni?(azon vagyok hogy eltüntessem)

2010. máj. 21. 18:02
 3/4 anonim válasza:
Street dancelni bárhol lehet! :)Nem is korhoz kötött, egész kicsi gyerekektől kezdve idősebbek is csinálják. Csak érezni kell a zenét, az ütemeket...stb. :)
2011. júl. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Én lassan 10 éve fashion Street dancelek, mivel Pécsi vagyok így nekem a Pécsi Fordan táncklub jött be a legjobban, sajnos csak heti 2× van de imádom!

Csak ajánlani tudom, illetve máshol nem igazán tudom hogy merre van még erre lehetőség, talán az euro dancet próbáld ki, hasonló.

2022. jún. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!