Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot válasszak két...

Milyen sportot válasszak két hónapra?

Figyelt kérdés
Úgy alakult, hogy két hónapot kiesek a munkából, ez a két hónap alatt nem szeretnék kiesni a formából is, mivel a munkám inkább fizikai, tehát valamennyire formában kell lenni hozzá. Úszásra gondoltam, esetleg mellé pilátesz, vagy edzőterem, valami, ami formában tart rendesen, tehát napi, vagy kétnapi 1-3 óra hosszára gondoltam, attól függ milyen sport.. Tengeren dolgoztam, ott ugye úszni tudtam gyakran, ilyesmi tetszik, régen pedig jártam edzeni, valamint egy időben itthon is saját súllyal csináltam edzést és nagyon jó volt szintén. Valami más tippetek van-e?
2017. jún. 28. 01:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Szemforgatás, sakk.

Hozzásegítenek a dönteni-tudás megszerzéséhez.

2017. jún. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
?
2017. jún. 28. 08:09
 3/3 palilaci ***** válasza:
Sulyzos edzes, crossfit, calesthenic, box, kickbox, birkozas, judo, bjj, thai box. De az uszas is tokeletes.
2017. jún. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!