Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan csináljam?

Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Általános- és középiskolásként nagyon jól futottam, és az egyetlen sport volt, amit igazán szerettem csinálni. Az elmúlt 1-2 évben azonban teljesen kimaradt az életemből, és teljesen eltunyultam, 2 km max. és végem, és az is elég lassú tempóban. :/ Szeretnék újra belejönni, tudnátok adni néhány javaslatot, hogyan csináljam? Mennyit, hogyan fussak, mennyi időközönként? Valami itthoni edzést érdemes csinálnom mellette? Ha igen, milyet? Kell még figyelnem valami másra? Komolyabban szeretném űzni, később akár versenyszerűen is, ha lesz rá lehetőség, de egyelőre még nagyon nem tartok ott. :) De ez most nagy álmom újra. Sajnos néhány éve dohányzom is, ami megint csak ront a helyzeten, de ez most végre elég motiváló ahhoz, hogy végleg abbahagyjam.

Köszi a segítséget előre is. :)

20/l



2017. jún. 26. 23:57
 1/2 anonim ***** válasza:
El kell kezdeni csinálni, nem filozofálgatni.
2017. jún. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csinálom én! :) Csak úgy érzem kevés az, hogy eljárok futkározni, na. :D Csak szeretnék néhány tippet, vagy jó tanácsot, hogy hatékonyabb legyen a dolog. :)
2017. jún. 27. 13:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!