Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gyaloglás mennyit?

Gyaloglás mennyit?

Figyelt kérdés
Ismerös 1 hónapja gyalogol,7-8km-rt.Csatlakoztam hozzá 12 napja,az első 2-3 napban legyalogoltam 4-5 km-t.Azután en is 7-8-at.Már eleve fájt is a bal térdem,meg harántsüllyedésem van,ami kb.8 hónapja be van gyulladva,betéttel egész jó.Valószinűnek tartom,hogy nem gyaloglok jól,a cipőm egy fila sport.Nagyon fáj mindenem mire legyaloglom ezt a távot,szerinte kell ennyi.Természetesen szeretnék fogyni,a cukrom éppen a megengedett határon van,vérnyomásom magas,gyógyszerrel van rendben tartva.Nem szeretnék egyedül menni,az ismerősöm nagyon motívál,de mire haza érek nincs erőm semmire,a családom pedig elvár mindent.48 éves nő,150cm.78,4kg vagyok,szoval van mit leadni,természetesen azóta az étkezésre is oda figyelek.Tudna valaki segíteni,hogy hogyan csináljam jól?
2017. jún. 24. 21:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!