Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ilyen és ehhez...

Hogyan lehet ilyen és ehhez hasonló testet elérni? (KÉP)

Figyelt kérdés

[link]



[link]


Szóval nagyon vékony derék és izmos popsi!

Valakinek valami bevált edzésforma?



2017. jún. 16. 20:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Genetika, étrend és sport kombóval.
2017. jún. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem fogsz így kinézni ha nincs ilyen genetikád. Te csak a testzsírszázalékod és az izomtömeged tudod változtatni edzéssel és étrenddel.
2017. jún. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
4%

szia! én is épp edzek, fenékre. ezeket a videókat ajánlanám, nagyon jók. semmilyen protein port nem szedek, csak multivitamint Scitec Nutriationtól

egyébként mennyi felesleg van rajtad? minél kevesebb annál egyszerűbb, vagyis inkább könnyebb elérni a kívánt alakot. ezen kívül még edzés után egyél fehérjét (pl rizs, csirkemell, tojás vagy tejtermékek)

https://www.youtube.com/watch?v=K65fcV8ilRs

https://www.youtube.com/watch?v=8z_cP0TmQjI

https://www.youtube.com/watch?v=_INJWkxfi3Q

de ezeken kívül van még csomó youtube-on. én 20 percet szoktam edzeni reggel, és este is ! :)

20/L ha akarod írj nyugodtan üzit

2017. jún. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
3. Ezekkel nem lesz izmos feneke. Az izmoknak progresszió kell a terhelésnél. Itt mindig ugyanannyi a terhelés, a test pár hét után megszokja. Nem divatból guggolnak súllyal azok a lányok akiknek izmos fenekük van. Mindig akkor ellenállást kell kifejteni az izmoknak, hogy 5-10 ismétlés menjen bele maximum, ez pedig csak súllyal lehetséges.
2017. jún. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Igy ahogy az elsö irja,de az étrenden nagyon sok mulik!

Meg mozogni sem árt.

2017. jún. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

igen, nyilván, fokozatosan kell edzeni, fokozatosan terhelni az izmokat.

3. voltam

2017. jún. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
De tornázástól nem lesz terhelés
2017. jún. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
de ha valaki már csinálja ezeket, ez alapnak jó, és ha majd megszokja a szervezet és az izmaid utána jöhetnek a súlyok. én sem egyből súlyokkal kezdtem.
2017. jún. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Üres rúddal kell kezdeni, hogy a test felkészüljön arra a mozgásformára amit később súllyal fog csinálni, ahhoz a mozgáshoz kell létrejönni az agy-izom kapcsolatnak. Első pár hétben üres rúddal kell csinálni utána pedig emelni rajta amikor be van rögzülve a mozdulatsor.
2017. jún. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

genetika edzés :D

én például világ életemben vékony lány voltam. vékony a derekam sose voltam nagy darab szerintem genetika. egyik exem vett rá edzésre és milyen jól is tette :D

guggolj sokat súllyal, meg vannak erre különféle gyakorlatok :) én itthonra is vettem egy kettlebellt hogy ha nem jutok el a terembe edzek. azóta a fenekem is szép formás a derekam meg vékony :) hajrá :)

2017. jún. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!