Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Érdemes lenne még elkezdeni?

Érdemes lenne még elkezdeni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerintetek érdemes lenne elkezdeni 12(hamarosan 13) évesen elkezdeni még aerobikozni vagy gimnasztikázni? Nem vagyok túl hajlékony típus, (de gondolom ezen lehet dolgozni). Kb.6 évig táncoltam (1 év gyerektanc, 4 év rocky, 1 év tarsaytanc), úgyhogy a tanchoz van erzekem. Mindenképp szeretnék valami hajlekonysagi sportot elkezdeni. Mit ajánlanátok? Érdemes meg ebbe belevágni? Köszönöm előre is.


A helyesírási és ékezet hibákért bocsánat, telefonról vagyok.



2017. máj. 28. 20:41
 1/8 A kérdező kommentje:
*nem vagyok túl hajlékony
2017. máj. 28. 20:44
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Ne hülyéskedj!!!! Aerobikozni még 40 évesen is el lehet kezdeni... A gimnasztikáról meg ne is álmodj, ilyenkor már a gyerekek kiöregednek, ilyenkor hagyják abba. (általában)
2017. máj. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak igaza van, sosincs késő elkezdeni!Jó ha fejleszteni akarod magad!!
2017. máj. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utananézek. Az aerobikon csinálnànk hajlékonysági feladatokat is?
2017. máj. 28. 21:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahova én járok, ott óra végén mindig alaposan lenyújtunk.
2017. máj. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia, nemtudom aktuális e még a kérdés, de az előttem válaszolók nem arra az aerobikra gondoltak mint te. Ha esetleg még nem kezdted el, akkor szeri tem még most sem késő. Magyarkupára már nemhiszem, hogy kijutsz így, kivéve, ha bagyon jó egyesületbe kerülsz. Diákolimpiara szerintem meg van eselyed. Igen vannak hajlekobysagi feladatok, keress ra egy gyakorlatra es rajossz mennyire. Elkezdted vegul? Ha nem, hol laksz? Ha elmobdod tudok ajanlani egyesuletet, kepben vagyok, hogy hol kik a legjobbak. Irhatsz orivatban is nyugodtan.
2017. júl. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
En a gimnasztikat 12 evesen kezdtem es attol meg h nem vagy hajlekony ha jo az edződ akk segit ezen,en se voltam,de mostmár nagyon hajlekony vagyok,remelem tudok segiteni
2017. aug. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm mindenkinek, de felhagytam az ötlettel.
2017. aug. 7. 19:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!