Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen fehérjékre, táplálékkie...

Milyen fehérjékre, táplálékkiegészítőkre lenne szükségem ilyen mozgásformák mellett?

Figyelt kérdés

1 év alatt több mint 2%-ot veszítettem az izmaimból és kb ugyanennyivel nőtt a testzsír-százalékom is. Ehhez részben van csak köze egy betegségnek, amikor nagyjából semmilyen étel nem maradt meg bennem.

Sok helyen látom videókban sőt már mások is mondták nekem, ha izmosodni szeretnék akkor miért nem iszok valami shake vagy fehérje félét.

Amit mozgok: aerobic, intenzív pilates +tánc és lovaglás. (egy pihenő nap, 6 nap edzés) Emellett sokat gyalogolok/biciklizek mert szeretek mozogni :)


Sajnos az a plusz 2% 2 kilót jelentett és meglátszik a hasamon legnagyobb bánatomra.

Ilyesmit szeretnék elérni:

[link]

[link]

Ezekhez tavaly már közel voltam, de sajnos nem sikerült tartanom a formám :/


Tudnátok olyan készítményeket ajánlani amik elérhetők BioTech USA illetve a Dechatlon üzleteiben?



2017. máj. 21. 21:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!