Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futópad vagy szabadtéri futás?

Futópad vagy szabadtéri futás?

Figyelt kérdés
És miért? :)
2010. máj. 16. 20:01
 1/8 anonim válasza:
100%
Padon sosem futottam, de a szobabicikliből kiindulva inkább szabadban. Utálom, hogy ülök egy helyben, és miután tekertem 10 km-t, nem mozdultam el. :)
2010. máj. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Futógép:-Állandó hőmérsékleti viszonyok

-Túl monoton

-Jobban kíméli az izületet

-Technikai adatok:megtett táv,pulzus,stb...


Szabadtér:-Időjárás változásai

-Változatos tájak

-A túl kemény felületek végett nem ízületbarát

-Friss levegő


Dönts Te!

2010. máj. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
futópad.. közben akár TVzhetsz is..nem áll fenn a veszély, hogy nem kívánt emberekkel találkozz csapzott fejjel..:S:D
2010. máj. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szabadtér :)

forró homok, jó társaság, változatosság.

2010. máj. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ilyen időben marad a futópad... :D
2010. máj. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

én néha örülnék ha lenne padom, de ha itt állna a szobába, lehet, hogy nem használnám...


mondjuk tényleg jó, hogy közben lehet filmet nézni.

2010. máj. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
ha futópad és mondjuk margitszigeti futópálya között kéne dönteni, megmondom őszintén teljesen mindegy! muszáj, és kész, és szard le hogy milyen emberekkel találkozol és milyen idő van! futottam én már hóesésben, esőben, sötétben, betonon ( nagy hiba egyébként, ezt azért ne tedd, de ez volt akkor éppen ) dunaparton, sőt volt olyan h este fél tizenkettőig is futottam, kint a szabadban, dunaparton, a müpánál! a lényeg a megszállotság, az akaraterő és a kitartás, h arra gondolj, megcsinálod, muszáj, mert kell, és ne azon gondolkozz h milyen idő van kinnt! de pl. ha szabadban futsz, akkor megvan az előnye, és én ki is használom ezt az előnyt, h pl el tudsz menni egy gellért hegyre futni, és akkor egyi lyen terepfutás sokkal durvább tud lenni, de ezt hetente 2-3x bőven elég megcsinálni mert tényleg durva, és izületre is gyilkos! a futópad meg monoton, megadott t áv, amit bármikor le tudsz futni ha van időd! egyszer kinnt egyszer bennt, de ha már kinnt futsz akkor terepfutás, hegyen dombon, mert ha van futópadod akkor a sima monoton futást otthon is megtudod csinálni!
2010. máj. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Elsősorban mások véleményére voltam kíváncsi! Én padon szoktam, konditeremben, mert a közelünkben nincs futásra alkalmas terület. Igaz, h monoton, de hallgatok közben zenét, így nem olyan vészes. És biztos nem esek el, amire kint volt már példa. Plusz ha nem bírom tovább, ott az ellipszis meg a stepper, amiket még tudok csinálni. :)
2010. máj. 17. 09:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!