Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ennyi idősen még elkezdhetem?

Ennyi idősen még elkezdhetem?

Figyelt kérdés
Én szívesen járnék táncolni már elég régóta, csak kiskoromban nem kezdtem el, és ahol én lakok ott csak néptánc van, amit 16 évesen már nem kezdenék el. Akrobatikus rockyztam is már de akkor még növésben voltam, szóval fájt a térdem, így nem folytattam. Most megint lenne kedvem a tánchoz, de olyasmihez, amit például a zenés klippekben is látni vagy ilyen versenytánc. Nem tudom, hogy már ennyi idősen belekezdhetek e vagy hogy pl Miskolcon (az lenne a legközelebb) tanítanak e ilyet.

2017. máj. 10. 19:09
 1/4 anonim válasza:

Szia

szerintem 16 évesen már késő, persze ez az én véleményem ahol én táncoltam ott a legidősebb kezdő is max 8 éves volt.

DE egy próbát megér ki tudja lehet hogy neked most is menni fog, én most képtelen lennék elkezdeni

2017. máj. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia

Én is 16 évesen kezdtem táncolni (hip hop). Természetesen nem vagyok a legjobbak közt a csapatban de nagyon szeretem. Szerintem érdemes elkezdened, ha nem tetszik pedig még mindig kiszállhatsz bármikor.

2017. máj. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetemistaként kezdtem táncolni társastáncot és még versenyeztem is. Sok táncféle van, sose késő, kezdd el, vágj bele, érdemes! :)
2017. máj. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tényleg szeretnék elkezdeni táncolni, csak nem tudom még hogy melyik lenne erre a legjobb, mert ilyen téren nem vagyok túl jártas Miskolcon, pedig már nézelődtem az interneten.
2017. máj. 21. 00:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!