Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csapattal, közös zuhanyzás,...

Csapattal, közös zuhanyzás, mit csinaljak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Edzesek, meccsek utan nem merek tobbiekkel zuhanyozni mert felek hogy kellemetlen helyzetbe kerulok peniszem merete miatt, amugy se nagy de mozgas utan mindig osszemegy. Nem tudom mitevo legyek? Estleg mit tudnek csinalni hogy ne menjen igy ossze vagy hamar "elernyedjen?

2017. ápr. 18. 23:53
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:
Igazából ezt a harcot neked kell megvívnod. De én is szégyenlős voltam... DE! Csak elősszőr nehéz! Utána már kifejezetten várni fogod az együtt zuhanyzást. Ez természetes meg elvégre ez egy csapat. Ha piszkálnának miatta ne törődj vele. Nekem is kicsi volt a pö**öm, de csak egyszer kaptam megjegyzészt. Amúgy meg az kellemetlenebb érzés ha feláll zuhanyzáskor a többiek előtt mert azt nagyobb dobra verik.
2023. márc. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!