Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csapattal, közös zuhanyzás,...

Csapattal, közös zuhanyzás, mit csinaljak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Edzesek, meccsek utan nem merek tobbiekkel zuhanyozni mert felek hogy kellemetlen helyzetbe kerulok peniszem merete miatt, amugy se nagy de mozgas utan mindig osszemegy. Nem tudom mitevo legyek? Estleg mit tudnek csinalni hogy ne menjen igy ossze vagy hamar "elernyedjen?

2017. ápr. 18. 23:53
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy csinálom, hogy mindig befelé, a fal felé fordulok és a zuhanyzó tetejére, a falra teszem a váltógatyát és amikor végeztem még ott felhúzom és úgy lépek ki a fülkéből.
2017. ápr. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Az a baj nalunk nincs valaszfal..
2017. ápr. 19. 00:03
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudod csinálni, hogy megpróbálod leküzdeni a szégyenlősségedet és a gátlásaidat. Amúgy se a legelőnyösebb tulajdonság, és egyszerűbb lesz neked is, ha felvállalod, hogy olyan vagy - amilyen vagy. A péniszed is akkora - amekkora. Nem hinném, hogy bárki hangos megjegyzést mer tenni rá.
2017. ápr. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy szerintem paran igen, es hatam mogott is kibeszelnenek emiatt
2017. ápr. 19. 00:14
 5/31 anonim ***** válasza:
Ha nem amiatt akkor más miatt fognak. Ilyenek az emberi közösségek.
2017. ápr. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
De ettől még nem fog a duplájára duzzadni, hogy neked jobb érzés legyen a tusolás. Szóval mégiscsak el kellene fogadnod, hogy ekkora. Voltaképpen mi a problémád vele?
2017. ápr. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Hogy képzeled el a szituációt? Zuhanyzás közben mindenki a te pcsödet fogja nézni vagy mi? Senkit nem érdekel... Ha valaki meg megjegyzést tesz, megkérdezed tőle, hogy "b*/i vagy, hogy egy másik csávó pcsével foglalkozol vagy mivan?" azt cső. Mi lesz veled ha nő előtt kell levetkőzni?
2017. ápr. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudsz hazamenni és ott zuhanyozni? Kötelező ott?
2017. ápr. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Hacsak nem egészen mikroszkópikus orvosi eset vagy van valami alapdolog, amit nem tudok a péniszekről, nem tudom, mi a gond. Nincs ráírva, hogy bruttó mekkora a mérete, a nettó pedig nem számít semmit. Apró golyóknál lehet gond e szempontból, de azzal sem tudsz mit tenni.

Különben is semmi közük hozzá s ha zuhanyoznod kell, zuhanyoznod kell, próbáld ezt leküzdeni.

Nem igazán tudod mágikusan megnövelni, azt hiszem...


Az emberek pedig úgyis megtalálják azt, ami miatt kinézhetnek, ebbe jobb, ha beleszoksz. Nyilván ne segítsd elő az ilyesmit, de ha nincs mit tenni...

2017. ápr. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
érett férfiak nem foglalkoznak egymás farkával
2017. ápr. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!