Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet a barátnőmnek ebből baja?

Lehet a barátnőmnek ebből baja?

Figyelt kérdés

Picit aggódom érte. Eddig semmit sem sportolt, elég husi alkat (70 kg, 165 cm körül van kb, de nem izmos). Én így is szeretem (sőőt), de nem ez a lényeg.

Kitalálta, hogy le akar fogyni, amiben támogatom, mert tudom, hogy zavarja, hogy ilyen. Először csak diétázott, de most 4-5 napja elkezdett edzeni is.

Reggelente lejár futni, szobabiciklizik, guggolásokat csinál.

Tudom, még nem régótacsinálja, de ma már másodszor fog lemenni futni (csak ilyen 3-4 km-t megy egy alkalommal, és sokat sétál is, nem bírja végigfutni).


Nem fogja magát túlerőltetni? Most nagyon büszke magára és boldog, amikor hazajön, de még csak normál futócucca sincs (cipő pl).


Milyen tanácsokat adjak neki? (Közben azért megsérteni se akarom.)

Nem akarom, hogy abbahagyja, de jó lenne, ha nem sérülne le.


2017. ápr. 18. 14:15
 1/2 paper_chaser ***** válasza:
Nem lesz belőle baja, ha fokozatosan csinálja.
2017. ápr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

De aranyos h aggodsz erte :)


Nem lesz belole baja, bemelegitesre es a kajara figyeljen (lehetoleg te se vidd bele a bunozesbe :P )

Te pedig szerintem azzal teszel a legtobbet, ha tamogatod es/vagy csatlakozol hozza :D dicserd meg stb :)

2017. ápr. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!