Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem késő elkezdeni a szertorná...

Nem késő elkezdeni a szertornát? Többi lennt⬇

Figyelt kérdés
12 éves vagyok.9 éve táncolok. Most Zumbát és Akrobatikus rock n' roll-t. Adódott olyan lehetőségem, hogy talajtornázhatok és szertornázhatok szeptembertől. Mi rocky edzésen kézenállunk meg ilyesmi. A szaltó is majdnem sikerül talajon. Nem késő elkezdeni a szertornát?

2017. ápr. 18. 09:10
 1/5 anonim válasza:
100%

Attól függ, hogy mennyire komolyan szeretnéd csinálni szerintem.

Mert ha hobbi szinten, hogy ilyen kisebb versenyekre elmész akkor még simán.

Ha viszont komolyabban szeretnéd akkor ahhoz már késő szerintem.

2017. ápr. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 pklaci4 válasza:
76%
Sosem késő elkezdeni bármi legyen az ha szívből lélekből teszet olyan is sikerűlhet amit mások lehetetlennek tartanak "Ne higgy annak aki aztmondja nem vagy rá kèpes"
2017. ápr. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Olimpiai bajnok nem valószínű hogy leszel de B kategóriában érdemes próbálkozni 😉 amúgy én is szeretnék tornázni és hasonló dolgokat tudok plusz elég hajlékony vagyok(11 éves vagyok)

Szerintem kezd el 😊

2017. ápr. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pl. olimpián a szertornász lányok 16évesen már kiöregedettnek számítanak. Plusz jó, ha alacsony vagy. Hobbi szinten viszont tökéletes. Utána el lehet menni szinkronúszásba, rúdtáncolni (nem a sztriptíz bárokba, hanem versenyszinten)
2017. júl. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az előttem szólóhoz: Akkor mehet olimpiára, ha abban az évben betölti a 16. életévét. Egyébként általában 22-25 éves kor körül jelentik be, hogy visszavonulnak, de sajnos van, hogy egy sérülés derékba töri a karrierjüket(pl rebeca bross külföldön), de vannak még extrém esetek, pl: oksana chusovitina, aki szerintem negyven fölött van, és részt vett a montréal-i ugrás döntőben
2017. dec. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!