Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most megyek elsőnek box...

Most megyek elsőnek box edzésre. Valami segitseget tudnátok adni?

Figyelt kérdés

Szóval,holnap után megyek elsőnek box edzésre.

Régen jártam (2 éve) thai boxra ,de az most tejesen más lesz hisz ez csak sima box. Rajtam kívül már aki ott van tudja az alapokat mert én késve jöttem. Nagyon félek ,hogy kiröhögnek,vagy gyengének találnak mert kezdő vagyok.

Tudtok valami tanácsot adni mire figyeljek oda az első nap?


2017. ápr. 2. 01:34
 1/2 A kérdező kommentje:
14/L
2017. ápr. 2. 01:35
 2/2 anonim válasza:

en is nemreg kezdtem el, semmi problema nem lesz, foleg ugy hogy mar van tapasztalatod, a melyvizbe egy darabig ugysem fognak bedobni max par honap utan. en se vagyok egy tul eros alkat aztan megsem rohognek ki, mindenki sajat maga miatt megy el es edzi magat, altalaban nem rohogjuk ki a masikat meg akkor sem ha kicsit bena :)

szoval minden okes lesz, csak figyelj oda es probald meg a legjobbat nyujtani ;)

18/f

2017. ápr. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!