Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fiuk! Ratok mennyire hat...

Fiuk! Ratok mennyire hat anyatok velemenye a baratnotokrol?

Figyelt kérdés

Szoval, amikor osszejottunk a baratommal 15 kg.al tobb voltam.

Es mivel nagyon beleestem azt gondoltam o a legjobbat erdemli, igy hat nekialltam edzeni es fogyozni erosen.

Sikerukt is elernem a kivant alakot egy hajszallal majdnem. De aztan talalkoztam sok ido utan az anyukajaval ismet es azt mondta hogy tul sokat fogytam, hagyjam abba mert igy nem olyan jo..

(Egybkent 157 cm 52 kg voltam akkor, szeritem ez realis es meg igy is volt mit fogni)

Addig a baratom orult h fogytam de onnantol kezdve hallani se akart a fogyasrol mert o igy szeret ahogy vagyok.

Szerintetek?



2017. márc. 27. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Másért alapból nem változtatunk magunkon csak magunkért, és ha nem vagy elhízva, és anorexiás vagy akkor jó nem? de!
2017. márc. 28. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Magamnak sem tetszettem es o adott erot meg motivalt a tudat hogy neki..:)
2017. márc. 28. 16:48
 3/3 anonim válasza:
Ez tök jó, hogy tudtál változtatni és hogy erőt adott neked a barátod. Csak arra gondolj, hogy te hogy érzed magad a legjobban a bőrödben és azt tedd. Azt viszont el kell ismerni hogy az igazi férfiak nem szeretik az olyan lányokat akin nincs fogás. Szerintem inkább edzzél sokat és egyél rendesen, csont és bőr ne legyél.
2017. márc. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!