Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy tenyérnyi területen...

Egy tenyérnyi területen semmit sem érzek. Kellene orvos vagy magától elmúlik?

Figyelt kérdés
5 napja voltam egy egész kemény (mivel nem vagyok hozzászokva eléggé kemény) ilyen fitnesses különórán, ahol főleg comb és hasizomra mentünk rá. Másnap volt is izomlázam, tökre remegett már az edzés közben a lábam, és utána is...Gondoltam najó,hát a rádolgozás mindig segít. Aha, hát a hasizomnál tényleg bevált, viszont a lábamban utána is nagyon nagyon fájt, sőt jobban kb...Most pedig, már enyhült mondjuk, még mindig fáj (így 5 nap elteltével is, miaszaar) azóta pihentetem. Ma viszont, észrevettem, hogy bal combomon, a külső részén, úgy térd felett nem érzek semmit..Konkrétan amúgy úgy vettem észre hogy miközben helyezkedtem a kanapén, egy könyv éle beleállt egy picit (szóval egy kis szúrást kellett volna érezzek, semmi többet xD) de semmi. Van egy tenyérnyi terület a bal combomon, ahol nem érzek. Betudom feszíteni (mondjuk fáj, de mozog) meg tudok járni is, de hirtelen megerőltetéstől például (mondjuk felugrok hirtelen) ég. Ég az izom és NEM ÉRZEK SEMMIT...kipróbáltam amúgy tényleg hogy najó most én vagyok segghülye, vagy tényleg nem okés valami, szóval ráraktam a teásbögrémet ami kicsit még melegebb volt és nope. Semmi...xD Kicsit beszartam mondjuk most, épp rákentem valami sportkrémet amit ilyen gyulladásokra meg ficamra meg izomlázra meg ilyenekre adnak, gondoltam na kipróbálom hátha beválik de azért valaki, akinek már esetleg volt ilyen tapasztalata, vagy hallott ilyesmiről, kérlek írjon már...Elkéne menjek dokihoz vele vagy azért ez egy elmúló, nem túl ritka dolog?

#orvos #izomláz #kinyúlt érzékelőreceptorok
2017. febr. 28. 21:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!