Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az MMA meccsen mekkora szerepe...

Az MMA meccsen mekkora szerepet kap a boksz?

Figyelt kérdés

Úgyértem hogy az sokat számít egy MMA meccsen ha valaki jó bokszoló?

Elsősorban azért kérdezem mert erősen gondolkoztam rajta hogy átállnék MMA-ra,jelenleg ökölvívó vagyok.

Illetve még azt szeretném kérdezni hogy ha tudom magamról hogy birkózásba gyenge vagyok attól még lehetnék jó MMA harcos?


2017. febr. 11. 08:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát eléggé!

Néztem néha MMA-t a tv-ben, és volt hogy néha fél percig-1 percig szinte csak bokszoltak, persze nem olyan szinten mint egy ökölvívó.

De azért a földharc, dulakodó stílusok nagyobb előnyben vannak, meg a lábat is illik megerősíteni egy rúgás ellen!

2017. febr. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a Box egymagában gyenge. Szétrúgnak vagy földhöz baltáznak azonnal. Ráadásul védelmed sincs, mert mégsem a boxkesztyű, hanem MMA kesztyű van rajtad. A legjobb az lenne, ha elkezdenél Thai Boxra és Judóra/Birkózásra/BJJ-re járni. Aztán ha már ezek megvannak és jó vagy bennük, akkor még megéri elmenni Taekwondoora is, hogy a rúgásaid még jobbak legyenek.
2017. febr. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A thai box mivel jobb mint a box ?

Jó oké, +6 végtag.

De ugyanaz a kesztyű, ráadásul védekezni sem úgy tudnak, mert csak 8 dologra figyelnek oda, a bokszoló meg a 2 kéz elől azért jól kitud térni.

2017. febr. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen típusú bunyós vagy.

Nézd meg McGregort. Ő ír boxbajnok volt, mielőtt elment volna a UFCbe.

2017. febr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. febr. 12. 10:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!