Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jó a multivitamin?

Jó a multivitamin?

Figyelt kérdés
Focizni szoktam elég komoly szinten heti 6 edzésem van és mivel 190 cm magas vagyok és 70 kg ezért otthon saját testsúllyal is edzek minden nap egy 20 percet. Nem szeretnék tömegnövelőt vagy fehérjét használni de a multivitamin nem tűnik rossznak, jót tesz az? segít az izmoknak? ( [link]

2017. jan. 10. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Tehát eddig tökéletesen megvoltál multivitamin nélkül, most olvastad valahol, hogy az kell és hírtelen az a leglogikusabb, ha veszel vitamint?...

Amúgy nem a vitamin nem segít az izmoknak külön... a vitaminok a szervezet megfelelő működéséhez kellenek...

Arról már megoszlanak a vélemények, hogy milyen mennyiségben és minőségben... szerintem napi 1kg gyümölcs bőven elég, az itt válaszolók 90%-a szerint meg olyan lóbaxo kapszulákat kell szedni, amitől neonzöldet pisilsz...

2017. jan. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jók a vitaminok, főleg suli/meló után hazajössz ki vagy ütve nem bírsz semmit csinálni itt segíthet.
2017. jan. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

" Nem szeretnék tömegnövelőt vagy fehérjét használni de a multivitamin nem tűnik rossznak.."

De hát a fehérje miért rossz?Az aminosavak építik az izmokat.A vitaminok,ásványi anyagok,nyomelemek sem ártanak nyilván,de neked a tömegedből ítélve, úgy tűnik sima étkezéssel nem sikerül bevinned a megfelelő mennyiségű fehérjét.Mindenképpen szedned kellene kiegészítésként,úgy legalább lenne talán valamilyen formád.

2017. jan. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 atesz5870 válasza:
Nagy fizikai terhelés mellett kevesebb a fehérje beviteled, akkor csak jobban összemennek az izmaid, mert csak az izmodból lesz képes megfelelő tápanyagokat kivonni
2017. jan. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!