Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan gyúrhatnám ki magam...

Hogyan gyúrhatnám ki magam házilag?

Figyelt kérdés
Szóval edzőterem nélkül.
2010. máj. 4. 18:48
 1/9 anonim válasza:
Vegyé' súlyzókat aztán emelgessed őket. Házilag.
2010. máj. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Emelgess vizzel teli vödröt

liszteszsákot

fekvőtámasz felülés

húzódzkodás

2010. máj. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha már nagyon pro vagy emelgesd a barátnődet ^^
2010. máj. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sodrófával nyújt
2010. máj. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Szóval edzőterem nélkül"


Ha olyan egyszerű lenne nem lenne ennyi edzőterem

2010. máj. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nézz meg pár börtönös filmet és tanúlmányozd a cellaerőssítést.
2010. máj. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%

dolgozzál épitőiparban mint kőműves és segédmunkás és ezt a kettőt egyszerre, ez garantáltan kigyúr mindenféle szerek nélkül.


ha top formában lennék akkor azt mondhatnám hogy majdnem 4x erősebb lettem mint amikor melózni kezdtem. ( 4 év alatt) akkor elég volt cipelni 50kg-okat. most legutoljára 100kg-al rohangáltam a hónom alatt (mondjuk ez nem is olyan nagy cucc, mert apáink is ezzel szórakoztak fiatalon. csak már egy kényelmesebb, lustább világban élünk, ahol az emberek többsége valószinüleg még 50 kg-al is igencsak birkózna, ) és 175kg emeltem földről. ja, és még annyi hogy 165 cm-es törpe vagyok, szóval fel le ugrálás, fel le mászás magasitásért + munka nekem.

2010. máj. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A talicskázás, ásás, homokzsákok cipelése (stb) sokkal többet erősít, mintha konditerembe járnál. Fizikai munka a kertben, vagy elmenni nyári munkára... ez a legjobb. Otthon veszel egy húzóckodót amit kifeszítessz egy ajtóra, aztán ennyi. Felülés, hasprés, lábemelgetés, guggolások, hátizom, fekvőtámasz, húzóckodás úgy, stb hogy mindig máshol fogod/teszed a kezed így más-más izomcsoportokat tudsz megdolgoztatni. Ez mellett heti pár futás az állóképességedre és a lábizmokra. Nem olyan nagy dolog az, ha valaki nem jár kondizni. Sokkal több izmot dolgoztat meg az, ha fizikai munkát végzel több óra hosszán keresztül, mintha elmennél konditerembe és szednéd az izomtömegnövelőket.

Saját tapasztalat... Én ezeket csináltam 1,5-2 hónapon keresztül, és dicsak megy az erőkézenállás.

2010. máj. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Phoney válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=AgJtdZOBvc4


Kezdd ezzel, aztán már lesz némi tapasztalatod. Rajtam jobban meglátszik, mint eddig bármi.

Meg mellé (főleg edzés után) egyél amit kell, mert fehérje nélkül nehezen lesznek izmaid:D

2010. máj. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!